do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów bez znajomości języka Mötzow

  • Miasto lub region: Mötzow
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 marca 2016 20:45

Plantacja szparagów w Mötzow poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów warzyw. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków, bez znajomości języka, z wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Mötzow, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór szparagów na polu należącym do gospodarstwa;
  • czynność polega na podważeniu szparaga za pomocą łopatki, delikatnym wyciągnięciu, oraz usypaniu kopczyka w miejscu po nim.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna, dobry stan zdrowia;
  • zdolność do pracy w każdych warunkach pogodowych;
  • posiadanie odpowiednich ubrań do pracy w polu, na każdą pogodę (należy zabrać również takie akcesoria jak np. krem z filtrem, nakrycie głowy czy kalosze);
  • respektowanie regulaminu obowiązującego na plantacji oraz w kwaterach;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do pracy.

Zapewniamy:

  • dobrą organizację życia na plantacji (wyjazdy do sklepów itp.);
  • darmowe zakwaterowanie z wyposażeniem (należy zabrać własne garnki);
  • ciepły obiad w przerwie od pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy sezonowej.

Aplikacje:
Zgłoszenia do pracy prosimy składać poprzez formularz na stronie internetowej:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-motzow-przy-zbiorze-szparagow/

ID ogłoszenia: 74956e051faa9382

7 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów bez znajomości języka Mötzow”

  1. Witam,poszukuję pilnie pracy na terenie Niemiec, proszę o kontakt na nr tel 536_057_960

  2. Witam esteszme dwuh par hentni ot zaraz do prace w waszeu firmeza kon.0031686153674

  3. Witam! Jestem chętny do podjęcia się pracy u Państwa podczas wakacji tego roku.
    tel. 882838084

  4. Witam zainteresowany jestem ppraca za granica w szparagach prosze o kontakt. 721299163

  5. Szparagi na 4 maja 2016 @ 14:21

    Witam jestem zainteresowany praca przy zbioże prosze o kontakt 517127783

  6. Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 669017471

  7. Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 669017471

Zostaw odpowiedź do szparagi