min. 150 NOK brutto/h

Sezonowa praca Norwegia bez języka zbiory dyni od zaraz Hoppestad 2022

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2022 21:01

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Hoppestad bez znajomości języka przy zbiorach dyni. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przeważnie na polu;
  • zadaniem będzie zbieranie dyni;
  • pod koniec listopada będą to zadania o charakterze pomocniczym – porządkowanie terenu, sortowanie warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność do końca listopada;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godz. na mc lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być bez CV) należy wysyłać na adres e-mail:

mateusz.glowala@poczta.fm

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-zbiory-dyni-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hoppestad-2022/

ID ogłoszenia: 93563516c290b29a