akord

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach żonkili od zaraz Newquay bez języka

  • Miasto lub region: Newquay
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 19:24

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia na farmie z Newquay dla kandydatów bez znajomości języka. Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach żonkili dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Newqyay, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: praca na akord, 7 GBP za skrzynkę

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zbieraniu oraz pakowaniu żonkili
  • wszelkie obowiązki będą wykonywane ręcznie na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • własna odzież nieprzemakalna
  • dobra kondycja i wytrzymałość
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • zdolność szybkiego nabywania umiejętności
  • brak problemów ze zdrowiem
  • przychodzenie na czas
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracę na okres od stycznia do kwietnia 2017
  • możliwość dłuższej pracy dla chętnych
  • szkolenia wdrażające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:

lukasz_kumala@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-na-farmie-przy-zbiorach-zonkili-od-zaraz-newquay/

ID ogłoszenia: 96058556ff306e49

3 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach żonkili od zaraz Newquay bez języka”

  1. jestem zainteresowana pracą proszę o wiadomość.

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ta ofertą. Proszę o kontakt 505861439.
    Pozdrawiam

  3. Witam czy ogłoszenie jest nadal aktualne ? wraz z dziewczyna poszukuje czegos w newquay prosze o odpowiedz

Zostaw odpowiedź do Lidia