8,21 GBP/h

Sezonowa praca w Anglii zbiory szparagów bez znajomości języka 2019

  • Miasto lub region: Anglia
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 01:01

Oferta sezonowej pracy w Anglii od kwietnia 2019 na plantacji przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wielka Brytania.

Stawka godzinowa: 8,21 GBP/h, 9,70 GBP za nadgodziny. Po przepracowanym kontrakcie oferujemy 30 funtów dziennie w ramach premii.

Start: kwiecień 2019.

Zadania na stanowisku:
zbiory szparagów na polu.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od kwietnia 2019;
  • motywacja;
  • zdolność do działania w grupie;
  • dokładność;
  • samodyscyplina;
  • odwaga, otwartość, przyjazne podejście.

Oferta:

  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • pracę też dla grup i par;
  • dodatki do pensji;
  • szkolenie początkowe;
  • możliwość nauki nowych rzeczy.

Rekrutacja:
Aby zgłosić chęć podjęcia pracy, prosimy dzwonić:

665 159 499.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 7335c1b64d8b755f