138 DKK brutto / h

Sezonowa praca w Danii na produkcji rybnej od zaraz w Skagen 2022

  • Miasto lub region: Jutlandia Północna
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 15 września 2022 00:31

Atrakcyjna, sezonowa praca w Danii na produkcji rybnej przy pakowaniu i filetowaniu w przetwórni ze Skagen. Zatrudnienie od zaraz (październik 2022) na okres około 6 tygodni.

Agencja pośrednictwa pracy “APP” nr KRAZ 26094

O PRACY:

Lokalizacja: Skagen, Jutlandia Północna, Dania
Wynagrodzenie: 138 DKK brutto / h
Start: początek października 2022
Kontrakt: ok. 6 tygodni

Zadania: filetowanie i pakowanie ryb w przetwórni rybnej (prace produkcyjne)

WYMAGANIA:

– mile widziane doświadczenie w podobnych pracach
– własny samochód
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE:

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres anna.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Ryby Dania”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod nr +48 535 06 70 70

ID ogłoszenia: 540631ef10a82a35

ilość wszystkich wyświetleń: 300, dzisiaj: 1