105 DKK brutto/h

Leśnictwo sezonowa praca w Danii od zaraz bez znajomości języka Naestved 2020

  • Miasto lub region: Naestved
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 18:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w leśnictwie na terenie Naestved dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Naestved.

Wynagrodzenie: 105 DKK brutto na godz. plus 12,5% na fundusz wakacyjny.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: minimum 3.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku zadaniem pracownika będzie naprawianie ogrodzeń, sadzenie oraz wycinanie oraz wykonywanie różnych prac leśnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługiwania piły łańcuchowej;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 7 dni pracy w tygodniu po 8 godzin;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • po przepracowaniu 5 tygodni można będzie zjechać do domu na tydzień;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 DKK na tydzień w pokoju dwuosobowym – w domu będzie można palić papierosy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: pl@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 58 622 67 94

Źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 9975e21d48d1b5fe