8,84 EUR/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka zbiory jabłek w Stuttgarcie

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 września 2018 19:00

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w Stuttgarcie. Nie jest wymagane doświadczenie, pracodawca zapewnia zakwaterowanie przy gospodarstwie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce: Stuttgart, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,84/h Euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • zrywanie jabłek z drzewek;
  • inne prace na zlecenie kierownika.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • możliwość zabrania ze sobą pościeli i obuwia roboczego – najlepiej aby miało metalowe noski;
  • własne ubranie robocze;
  • motywacja do pracy;
  • uczciwość;
  • zręczność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • co najmniej 50 godzin pracy w tygodniu;
  • wolne niedziele;
  • wypłaty w gotówce;
  • możliwość pobrania zaliczki;
  • zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych w cenie 7 euro/24h (brak dostępu do internetu);
  • niemiecką umowę na czas określony.

Aplikacje:

Prosimy dzwonić pod jeden z numerów:

134463295 lub 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-jablek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7655b92aa191fa23

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka zbiory jabłek w Stuttgarcie”

  1. Zbiory jabłek na 12 września 2018 @ 21:48

    Jestem z mężem zainteresowana oferta pracy od zaraz numer telefonu 518073420

Zostaw odpowiedź do Zbiory jabłek