9,84 Eur brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech zbiory papryki i pomidorów bez języka od marca 2019 Torgau

  • Miasto lub region: Torgau
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 20:40

Aktualna od marca 2019 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów i papryki w szklarni. Zatrudnienie w Torgau bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Torgau.

Wynagrodzenie: 9,84 Eur brutto/godz.

Start: od marca 2019.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory papryki i pomidorów;
  • wykonywanie innych zadań w szklarni, takich jak: nawadnianie oraz prace pielęgnacyjne.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracowania w zespole;
  • zdyscyplinowanie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne;
  • niemiecką umowę na czas określony;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV, LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: szklarnia/03/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-marca-2019-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-papryki-i-pomidorow-w-szklarni-torgau/

ID ogłoszenia: 8715c646a9f32e6d