od 100 NOK/h

Sezonowa praca w Norwegii na wakacje przy zbiorach borówki bez języka 2019 Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 17:59

Na wakacje 2019 sezonowa praca w Norwegii w Jessheim przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie bez znajomości języka oraz doświadczenia. Do tego pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu w domkach kempingowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: nie mniej niż 100 NOK brutto/godz.

Start: sierpień 2019.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbiory borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia 2019 na 5 tygodni;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy an podobnym stanowisku;
  • dobra sprawność manualna.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie poprzez agencję pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne na miejscu w domkach kempingowych, ale aby skorzystać z darmowego zakwaterowania konieczne jest wyrobienie normy godzinowej/dziennej;
  • umowę sezonową na 5 tygodni.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-sierpnia-na-wakacje-2019-sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorze-borowki-jessheim/

ID ogłoszenia: 1995c4dd847b58d9