od 100 NOK/h brutto

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz zbiory borówki bez znajomości języka Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lipca 2018 22:43

Oferujemy sezonową pracę w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia na plantacji z Jessheim przy zbiorach borówki amerykańskiej.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Jessheim, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: co najmniej 100 NOK za godzinę brutto lub stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu owoców miękkich

Wymagania:

  • zaletą będzie własny samochód
  • delikatność i ostrożność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na czas określony
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • zręczność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na okres 5 tygodni
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób wyrabiających normy dzienne
  • pracę w oparciu o norweską umowę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-borowki-sierpien-2018-jessheim/

ID ogłoszenia: 1295b532c0cb4ebc