akord

Sezonowa praca w Szwecji dla par przy zbiorach truskawek, malin bez języka czerwiec 2019 Kristianstad

  • Miasto lub region: Kristianstad
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 20:09

Oferta sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie 2019 w Kristianstad dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od czerwca 2019 z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: zgodne z warunkami szwedzkimi – na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie truskawek gruntowych oraz malin w systemie akordowym.

Wymagania:

  • oferta jest skierowana dla kobiet oraz par;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie w atrakcyjnych warunkach;
  • pełną organizacją wyjazdu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy sezonowej, proszone są o zgłaszanie się pod adresem e-mail: agencja@bispol.com z dopiskiem: Szwecja. Można również zgłaszać się pod numerem telefonu: 13 446 32 95 albo 669 586 699.

Źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/63/szwecja__zbior_truskawek__malin__zapisy_wyjazdy_poczatkiem_czerwca_2019

ID ogłoszenia: 2885cae1c49095bd