8000-12000 PLN

Sezonowa praca w Szwecji zbiory truskawek bez języka dla par kwiecień 2019 Jönköping

  • Miasto lub region: Jönköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 22:04

Dla Polaków propozycja sezonowej pracy w Szwecji od kwietnia 2019 do października przy zbiorach truskawek. Oferta również dla par bez znajomości języka w Jönköping. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jönköping.

Wynagrodzenie: 8000 – 12000 PLN.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • wiek powyżej 25 lat;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak nałogów;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęci i motywacja do pracy;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w typowo tradycyjnym szwedzkim domku w cenie 260 PLN miesięcznie z dostępem do Internetu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

0048880152865 lub pod adresem e-mail: praca.szwecja@interia.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/szwecja-praca-sezonowa-zbiory-truskawek-od-kwietnia-2019-do-pazdziernika-jonkoping/

ID ogłoszenia: 9805c5b15b41d40e