11,32€ brutto

Sortowanie odpadów dam pracę w Belgii bez znajomości języka od zaraz, Overpelt

  • Miasto lub region: Overpelt
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2019 17:43

W rejonie Overpelt również bez znajomości języka dostępna od zaraz legalna praca w Belgii polegająca na sortowaniu odpadów (plastik, szkło, drewno). Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Sortowanie odpadów

Miejsce pracy: Overpelt

Opis stanowiska:

Ręczne sortowanie odpadów na podajniku taśmowym (m.in.plastik, szkło, drewno).
Praca na dzienną zmianę.
Utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego – mile widziana.
Dokładność i precyzja w pracy.
Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.
Własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Kontakt: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/301001/2927/0/

ID ogłoszenia: 2225d024a4aa3f9e

ilość wszystkich wyświetleń: 491, dzisiaj: 1