122,45 DKK brutto/h

Sortowanie odzieży bez języka Dania praca fizyczna od zaraz w Aarhus 2021

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 16 czerwca 2021 21:13

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Danii dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w środowisku bardzo alergennym (duża ilość kurzu);
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży używanej oraz akcesoriów przy linii albo stole sortowniczym.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby albo 4000 DKK na mc od pary;
  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • pracę na jednej zmianie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja2021@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/26/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-aarhus-2021/

ID ogłoszenia: 6960ca2ed18f8d8