od 125 CZK na godz.

Sortowanie odzieży bez znajomości języka fizyczna praca w Czechach od zaraz Boskovice

  • Miasto lub region: Boskovice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2021 20:16

Dla pracowników fizycznych możliwość podjęcia zatrudnienia bez języka w Boskovicach. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Czechach przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Boskovice.

Wynagrodzenie: od 125 CZK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej;
  • zadaniem będzie przygotowywanie stanowiska do pracy;
  • kontrolowanie jakości sortowanej odzieży.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia średniego;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu za frekwencję i za jakość pracy – 4000 CZK:
  • od 0 CZK do 7000 CZK premii za osiągnięcia;
  • możliwość kupowania posiłków w stołówce;
  • bezpłatne zakwaterowanie albo dodatek na własne zakwaterowanie w wysokości 3500 CZK na mc;
  • szkolenie pracownicze;
  • dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku  (6.00 – 14.30).

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +420 730 874 091 (kontakt w języku polskim).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-czechach-sortowanie-odziezy-od-zaraz-boskovice/

ID ogłoszenia: 47261b0dec24c682