23000 SEK brutto/mc

Sortowanie paczek od zaraz Szwecja praca fizyczna bez znajomości języka w Sztokholmie

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 17:15

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja podjęcia fizycznej pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Sztokholmie dla Polaków od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka obcego.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w szybkim tempie;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie paczek;
  • pracownik będzie zajmował się rozładunkiem, załadunkiem i sortowaniem przesyłek;
  • praca odbywa się przeważnie na zmianie nocnej.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • samodyscyplina;
  • sumienne, odpowiedzialne i solidne wypełnianie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej;
  • brak uzależnień;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • pracę na zmianie nocnej;
  • szwedzką umowę na czas określony z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • płatne zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 01/2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-szwecji-od-zaraz-sortowanie-paczek-sztokholm-2021/

ID ogłoszenia: 84060084d3a37116