9-10 GBP/h

Sprzątanie domów i mieszkań Praca w Anglii dla kobiet od zaraz Maidstone

  • Miasto lub region: Maidstone
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 marca 2017 02:29

Oferujemy możliwość zatrudnienia dla kobiet w mieście Maidstone. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie i atrakcyjne zarobki.

Stanowisko: Sprzątaczka
Miejsca zatrudnienia: hrabstwo Kent, miasta Maidstone, Tonbridge, Sevenoaks
Stawka godzinowa: do ustalenia, ok. 9-10 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • utrzymywanie domów i mieszkań klientów w czystości, regularne sprzątanie zgodnie z zaleceniami
  • wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie okien, podłóg, kuchni i łazienki
  • pranie i prasowanie
  • zmiana pościeli
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy z innymi ludźmi, komunikatywność, brak uprzedzeń

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na czas nieokreślony
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny możliwy jest codziennie od 9 do 16 pod numerami:

  • +44 7876984047
  • +44 2088500712

info@cleaningagencyfriends.com

ID ogłoszenia: 39958be02e27a157

ilość wszystkich wyświetleń: 2654, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Sprzątanie domów i mieszkań Praca w Anglii dla kobiet od zaraz Maidstone”

  1. Witam. Razem z dwoma koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Czy jest możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca? Proszę o więcej szczegółów. Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Praca