8,50 GBP/h brutto

Sprzątanie domów od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka Witney

  • Miasto lub region: Witney
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 00:19

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy sprzątaniu domów prywatnych. Oferta zatrudnienia od zaraz w Witney dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: sprzątaczka, sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Witney, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie mieszkań i domów prywatnych na zlecenie klientów

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dokładność oraz staranność
  • gotowość do świadczenia profesjonalnych usług w zakresie sprzątania

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu – około 40
  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów na miejscu
  • możliwość odbioru z dworca lub lotniska

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższą oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

joannecleaning@googlemail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-sprzataniu-domow-bez-znajomosci-jezyka-witney/

ID ogłoszenia: 35359fc5871ef856