13-16 € brutto/h

Sprzątanie kliniki stomatologicznej bez języka praca w Niemczech od zaraz Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 18:42

Bez języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla sprzątaczy-sprzątaczek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby bez języka oraz 1 osoba z językiem.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie trening;
  • zadaniem będzie mycie gabinetów, odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych, a także sprzątanie różnych pomieszczeń;
  • praca z wykorzystaniem profesjonalnej chemii wysokiej jakości do czyszczenia pomieszczeń i powierzchni medycznych.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w innym przypadku zapewnione będzie szkolenie);
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • pełna samodzielność;
  • brak uczulenia na chemię i detergenty.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia umowy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • stałą umowę o pracę;
  • zatrudnienie na dwie zmiany.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przesyłanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 03/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 5256033e7e769805

ilość wszystkich wyświetleń: 812, dzisiaj: 2