14,50 euro/h brutto

Sprzątanie mieszkań i domów dam pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:40

Oferujemy dobrze płatną pracę w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym i sprawnym sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie wszystkich pomieszczeń, także garaży oraz strychów
  • inne dodatkowo płatne zlecenia sprzątania po remontach lub piwnic

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie własny samochód
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i sumienność
  • zdolność pracy w grupie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • służbowe auto i telefon do dyspozycji
  • zapewnione miejsce do zamieszkania za 250 euro miesięcznie lub pomoc w znalezieniu lokum
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę z odprowadzanym podatkiem oraz składkami
  • niezbędne narzędzia i środki czystości

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “sprzątanie domów i mieszkań, wrzesień 2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-produkcji-keczupu-portsmouth/

ID ogłoszenia: 9459af0ec485236