5000 - 9000 PLN/m-c brutto

Sprzątanie mieszkań od zaraz ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:15

Szukamy chętnych do zatrudnienia w Göteborgu przy sprzątaniu domów prywatnych. Praca w Szwecji możliwa od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 5000 do 9000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na kompleksowym sprzątaniu mieszkań i domów na zlecenie klientów

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność wykonywania zdań w szybkim tempie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane do zatrudnienia są kobiety, w zespole lub pojedynczo

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • dużą liczbę godzin pracy w miesiącu
  • kompleksowe szkolenia z doświadczonymi pracownikami
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku oraz możliwość pracy także w weekendy
  • zwrot kosztów przejazdów do klientów, parkingów oraz myjni

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres:

info@praca-mdb.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-domowa-3900130.html

ID ogłoszenia: 3095a0b47ba6aed1

1 odpowiedź na “Sprzątanie mieszkań od zaraz ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka Göteborg”

  1. witam chciala bym dowiedzieć się czegoś wiecej na temat Państwa ogłoszenia