15 euro/h brutto

Sprzątanie terminala na lotnisku od zaraz oferta pracy w Niemczech München

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 14:00

Szukamy od zaraz osoby do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala. Zatrudnienie na lotnisku w Monachium dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Zarobki: 15 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie lotniska – części dla klientów oraz obsługi
  • jednym z obowiązków będzie maszynowe mycie podłóg – pracodawca zapewnia przeszkolenie
  • dbanie o czystość w toaletach i uzupełnianie papieru, ręczników, mydła
  • opróżnianie koszy i wynoszenie odpadów
  • inne zadania, które mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża dokładność
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu obiektów komercyjnych
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu taniego mieszkania lub pokoju do wynajęcia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • umowa próbna na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: sprzatanie-lotniska/07/17, na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-w-monachium/

ID ogłoszenia: 870595b72bd4e473

1 odpowiedź na “Sprzątanie terminala na lotnisku od zaraz oferta pracy w Niemczech München”

  1. Sprzątanie terminala na lotnisku od zaraz oferta pracy w Niemczech München na 26 października 2017 @ 15:56

    Jestem zainteresowany pracą w/w charakterze, proszę o kontakt na priv.