14,00 € brutto/h

Sprzątanie-dezynfekcja siłowni bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 maja 2022 22:44

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Dortmundzie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie siłowni oraz klubu fitness;
  • pracodawca zapewnia potrzebne sprzęty, ścierki oraz detergenty;
  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem oraz odkażaniem różnych powierzchni.

Wymagania:

  • dokładność, samodyscyplina, pracowitość;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • energiczność;
  • umiejętność pracy pod presją.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • szkolenie pracownicze;
  • komplet odzieży;
  • potrzebne środki i sprzęty do pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby w pensjonacie pracowniczym;
  • możliwość zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie siłowni Dortmund, maj 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-silowni-dortmund/

ID ogłoszenia: 650627c1b17af1ae