8,20 GBP/h brutto

Sunderland dam fizyczną pracę w Anglii dla par w sklepie bez języka 2018

  • Miasto lub region: Sunderland
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 00:06

Poszukujemy pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towarów na półki w sklepie. Oferta ze Sunderland dla par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Sunderland, Anglia
Wynagrodzenie: 8,20 na godzinę pracy brutto
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: do końca marca 2018

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań fizycznych, polegających na transporcie palet z magazynu i wykładaniu produktów na regały w sklepie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie ekspozycji, zmianę cen oraz prace porządkowe

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • brak nałogów – na terenie firmy obowiązuje totalny zakaz palenia papierosów
  • komunikatywność, optymizm, przyjazne usposobienie
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę, zgodną z warunkami brytyjskimi
  • zamieszkanie w cenie 60 GBP za tydzień od osoby
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z agencją pośrednictwa pracy
  • darmowe przygotowanie dokumentów i pomoc w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości na poniższy adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

Wiadomość prosimy zatytułować: „Sklep Sunderland 01/18″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-sunderland-2017/

ID ogłoszenia: 468587e0f0289eff