131 SEK za godzinę brutto

Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz Malmö magazyn z zabawkami

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 14:30

Magazyn hurtowni zabawek z Malmö od zaraz przyjmie osoby do zbierania zamówień. Praca w Szwecji bez znajomości języka dla Polaków. Oferujemy szwedzką umowę o pracę oraz dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja.

Wynagrodzenie: 131 SEK za godzinę brutto.

Start: PILNE.

Opis stanowiska:
nowy pracownik zatrudniony na stanowisku magazyniera będzie odpowiadał za pełną obsługę zamówień klientów – kompletowanie towaru, zabezpieczanie przed uszkodzeniem w transporcie, pakowanie oraz wysyłkę. Do jego zadań będzie należało również przyjmowanie dostaw – przeliczanie, rozładunek oraz rozmieszczanie towaru na hali magazynowej. W pracy konieczna jest umiejętność obsługi komputera – do obowiązków należy również aktualizacja bazy danych i spisywanie protokołów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • obsługa komputera;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • umiejętność działania w grupie;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na dobrym poziomie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego managera;
  • pomoc w formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko miejsca pracy;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres e-mail:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w temacie: magazyn z zabawkami, Malmö 2016.

Osoby, które zostaną pozytywnie zakwalifikowane będą musiały przyjechać do biura w Gdyni, aby podpisać umowę. Nie zwracamy kosztów przejazdu do tego miasta.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-malmo-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 696577b96986dee3

2 komentarze na “Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz Malmö magazyn z zabawkami”

  1. Mam uprawnienia na wózki widłowe

  2. interesuje mnie ta oferta prosze okontakt tel. 506536010

Zostaw odpowiedź do praca