netto 100 SEK/h

Szwecja praca na budowie bez znajomości języka od zaraz tynkarz-malarz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 15:13

Szukamy pracowników od zaraz na budowę w Sztokholmie przy tynkowaniu i malowaniu. Praca w Szwecji bez znajomości języka dla Polaków na 6 miesięcy. Oferujemy atrakcyjne zarobki.

Stanowisko: tynkarz-malarz.

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja.

Wynagrodzenie: 100 SEK za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • tynkowanie w sposób ręczny lub maszynowy;
  • malowanie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków w sposób ręczny oraz aplikacjami w spray’u;
  • zadania wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • umiejętność przygotowania podłoża do malowania lub tynkowania;
  • dyspozycyjność na pół roku;
  • doświadczenie w pracy przy malowaniu i tynkowaniu;
  • znajomość technik zarówno ręcznych jak i maszynowych;
  • umiejętność przygotowania mieszanek farb oraz tynków;
  • doświadczenie przy wykończeniach;
  • gotowość do otworzenia działalności gospodarczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii.
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pól roku;
  • 50 godzin pracy na tydzień;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • pierwszy lot do Szwecji sfinansowany przez pracodawcę;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 895756a95b108fe

6 komentarzy na “Szwecja praca na budowie bez znajomości języka od zaraz tynkarz-malarz Sztokholm”

  1. Damian Kotwica 733-588-985 na 29 lipca 2016 @ 17:08

    Witam Serdecznie. Mam na imię Damian, mam 23 lata, jestem z okolic Szczecina i posiadam doświadczenie w branży budowlanej, pracach budowlanych. Szpachlowanie, malowanie, układanie kostki brukowej, bardzo szybko się uczę. Pracę wykonuje starannie i wiare możliwości szybko. Nie pije, jedynie pale papierosy. Jestem bardzo zainteresowany propozycją wyjazdu ponieważ mam nie ciekawą sytację finansową..

    Proszą o kontakt telefoniczny lub drogą email. Możemy też porozmawiac na Skype.
    733588985

    Pozdrawiam.

  2. Witam. Jestem zainteresowany praca za granica w Szwecji. w Budownictwie pracuje prawie 15 lat. Moja specjalizacja to układanie plytek. Chcialbym wyjechac poniewaz Polskie Oanstwo za duzo zabiera podczas prowadzenia dzialanosci. Moge wyjechac nawet za mies. Pozdrawiam.PAweł Różanski

  3. Jestem zainteresowany oferta pracy na budowie posiadam 10-letnie doświadczenie w tej branży i chętnie podejmę prace od zaraz . bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod nr. 789043846

  4. pracuje w sezonie na tynkach wapieno cemetowych i gipsowych szpochlowanie i malowania nie sa dla mnie nowością numer 514633068

  5. Witam serdecznie.

    Mam na imię Adam 31 lat, poszukuję pracy w wykończeniach od nowego roku posiadam prawo jazdy kat.B, znajomość języków: niemiecki-biegły, angielski-podstawowy, z zawodu mechanik samochodowy, znajomość komputera bardzo dobra. tego co nie porawię szybko się uczę, sumienny, rzetelny.

    Kontakt:
    tel: 518-198-555
    e-mail: blackzarr@op.pl

  6. Witam mam na imie Karol jestem zainteresowany tą oferta bo od 6lat pracuje jako tynkarz maszynowy i bardzo bym chcial pokazac moje umijetnosci prosze o odpowiedz pod numer798163879 dziekoje ipozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Karol