135 SEK/h

Szwecja praca na magazynie z napojami od zaraz bez znajomości języka Sztokholm 2020

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 stycznia 2020 18:57

Zatrudnienie 2020 w Sztokholmie bez znajomości języka dla magazynierów. Aktualna od zaraz praca w Szwecji na magazynie hurtowni z napojami. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 135 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, przeprowadzał kontrolę jakości, liczył oraz rozkładał produkty na magazynie;
  • zbieranie zamówień na podstawie listy, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, a także pakowanie i dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • punktualność, samodyscyplina;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-2020-sztokholm/

ID ogłoszenia: 5105e30447eb03a1

2 komentarze na “Szwecja praca na magazynie z napojami od zaraz bez znajomości języka Sztokholm 2020”

  1. Łukasz Chuchla na 13 kwietnia 2020 @ 20:08

    Witam mam 4-ro letnie doświadczenie na magazynie oraz uprawnienia na wózki 1WJO

  2. Marcin Trochowski na 26 kwietnia 2020 @ 19:49

    Witam szukam dodatkowej pracy chętnie mogę pomóc jeżeli jest jeszcze aktualne dzięki

Zostaw odpowiedź do Marcin Trochowski