135,20 SEK brutto/h

Szwecja praca od zaraz dla par przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 21 lutego 2017 05:14

Proponujemy pracę w Szwecji dla par przy pakowaniu wędlin krojonych. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia w Uppsali dla osób bez znajomości języka szwedzkiego, początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Lokalizacja: Uppsala, Szwecja
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 135,20 SEK brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz foliowanie wędliny przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik kontroluje wagę tacek oraz jakość wędlin
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • świetna organizacja
  • możliwość pracy zmianowej
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane zgłoszenia od kandydatów mobilnych

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie na miejscu w cenie 3500 SEK od osoby miesięcznie
  • wprowadzenie w zadania
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie CV oraz LM za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Od zaraz, Pakowanie wędlin, Uppsala 2017

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-dla-par-uppsala/

ID ogłoszenia: 24958abaedd33869

1 odpowiedź na “Szwecja praca od zaraz dla par przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Uppsala”

  1. Robert Stefan Jóźwiak na 2 marca 2017 @ 21:27

    Zainteresowała mnie państwa oferta. Ja i moja partnerka chętnie podejmiemy się tej pracy i wyjazdu za granice.

Zostaw odpowiedź do Robert Stefan Jóźwiak