126,20 SEK/h brutto

Szwecja praca od zaraz przy pakowaniu łososia bez znajomości języka Kalmar

  • Miasto lub region: Kalmar
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 00:23

Zatrudnimy od zaraz w przetwórni rybnej z Kalmar osoby bez znajomości języka szwedzkiego. Ogłoszenie pracy w Szwecja przy pakowaniu łososia wędzonego na tacki.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce pracy: Kalmar, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 126,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na układaniu plastrów wędzonego łososia na tackach zgodnie z zadeklarowaną wagą
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za obsługę maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • szybkie uczenie się
    samodyscyplina
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • schludny wygląd

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na miejscu, dla par samodzielne pokoje
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • ubrania robocze i ochronne
  • pracę na stabilnych warunkach od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Szwecja praca w przetwórni rybnej, Kalmar 2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-sprzataniu-domow-bez-znajomosci-jezyka-witney/

ID ogłoszenia: 53859fc538799346