8,50 - 10,50 GBP brutto/h

W sklepie od zaraz Anglia praca fizyczna bez języka wykładanie towaru Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 maja 2021 20:55

Zatrudnienie w sklepie z Luton bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,50 GBP brutto na godz. dla osób z językiem + premia 100 GBP na tydzień za pracę w czasie pandemii.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw towarów na magazynie sklepu;
  • rozmieszczanie towarów na półkach w markecie;
  • zmienianie ekspozycji oraz przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia żywności;
  • aktualizowanie cen.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkie tempo pracy;
  • siła oraz wytrzymałość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • aktualne zaświadczenia o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące przez agencję, a potem stałą umowę, która zostanie podpisana bezpośrednio z pracodawcą;
  • darmowe ubezpieczenie NNW;
  • bezpłatne zakwaterowanie – samodzielne pokoje dla par;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • brak opłat za rekrutację;
  • legalną pracę;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: greatjob2021@fastmail.uk z tytułem „sklep Luton maj 2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towaru-w-sklepie-z-luton-2021/

ID ogłoszenia: 88160abe27ea5376