do uzgodnienia

Wormerveer oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka sortowanie odzieży

  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 13:45

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Wormerveer przy sortowaniu odzieży używanej na stołach i przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Wormerveer, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej
  • podział ubrań obowiązuje ze względu na jakość i gatunek
  • zadania wykonywane są na stołach i przy linii

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od pań
  • zdolności manualne oraz umiejętność pracy w szybkim tempie
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność na dłużej
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz na tydzień
  • holenderską umowę o pracę
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • biuroradom@euroservices.com.pl lub espradom@euroservices.com.pl

Koniecznie prosimy przesłać aktualne CV.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-wormerveer-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 431588fcef83a0c9

1 odpowiedź na “Wormerveer oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka sortowanie odzieży”

  1. Angelika1997 na 1 lutego 2017 @ 13:52

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę z Państwem o kontakt telefoniczny pod numerem;730-467-174 lub 736-784-890.
    Pozdrawiam serdecznie

Zostaw odpowiedź do Angelika1997