1850 Eur brutto/mc

Wykładanie towaru od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka dla par w sklepie Hamburg 2020

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 stycznia 2020 18:57

Dla par oferta aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie 2020 w sklepie bez znajomości języka na terenie Hamburga z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość na terenie sklepu oraz w magazynie;
  • dbanie o porządek na półkach, kontrolowanie jakości towarów, a także wykładanie na półki nowych produktów;
  • aktualizowanie cen oraz przygotowywanie ekspozycji tematycznych;
  • dodatkowo pracownik będzie regularnie przeprowadzał inwentaryzację.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mobilność;
  • elastyczność godzinowa;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 01/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 1635e3038ef28cf3