9,51 euro brutto

Zbiór malin – sezonowa praca w Holandii w Kessel od zaraz na miesiąc

  • Miasto lub region: Kessel
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 27 września 2017 22:43

Od zaraz na okres jednego miesiąca potrzebne osoby do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze malin na plantacji w miejscowości Kessel. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Miejsce pracy:
Holandia – praca od zaraz na okres miesiąca

Stawka:
9,51 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą i zbiorem malin, a także obowiązki z przygotowywaniem ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.)

Wymagamy:
– poszukujemy osób dyspozycyjnych
– oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
– doświadczenie przy zbiorze owoców,
– znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana lecz nie stanowi warunku koniecznego

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (domy jednorodzinne, 5 osobowe, pokoje dwu – lub jednoosobowe.
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskiego rezydenta.

Termin składania podań: 10.10.2017
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
+48 510242586
+48 502124974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 68959c50372d3752

ilość wszystkich wyświetleń: 969, dzisiaj: 1