10.05 € brutto/h

Zbiór truskawek, malin od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka, Meijel

  • Miasto lub region: Meijel
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 05:53

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Meijel poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach owoców malin i truskawek. Oferta bez znajomości języka obcego dla Polaków.

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Praca przy zbiorach truskawek i malin (Holandia, Meijel)
Od zaraz na 8 tygodni

Obowiązki:
• zrywanie, sortowanie, pakowanie truskawek i mail
• przygotowywanie owoców do wysyłki

Oczekujemy:
• motywacji do pracy
• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• wynagrodzenie 10,05 euro brutto/h
• pracę w godzinach porannych
• bezpłatny transport pracowniczy
• pracę na 8 tygodni z możliwością przedłużenia
• zakwaterowanie płatne 70 euro/ tydzień

Osoby zainteresowane proszę o
wysłanie CV na adres e-mail : kornelia.repel@ewl.com.pl
lub kontakt telefoniczny.
tel.: 695-230-863
tel: 695-231-050

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL

ID ogłoszenia: 4065e8b1c458cd7e

ilość wszystkich wyświetleń: 588, dzisiaj: 3