od 70 PLN za godzinę pracy brutto

Zbiory jabłek od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka Wisbech

  • Miasto lub region: Wisbech
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 20:43

Dostępna od zaraz sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w gospodarstwie z Wisbech możliwe dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Wisbech, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do października 2017 włącznie

Zarobki: od 70 PLN za godzinę brutto

Liczba wakatów: 25

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zrywaniu jabłek z drzew
  • zadaniem pracownika będzie również pakowanie owoców

Wymagania:

  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do października

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę sezonową od zaraz

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zachęcamy do przysyłania zgłoszeń z dopiskiem o jakie stanowisko się ubiegacie, na adres e-mail:

anitamackleapplefarm@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-zbiorach-jablek-sierpien-2017-wisbech-uk/

ID ogłoszenia: 42959848e9d83563

1 odpowiedź na “Zbiory jabłek od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka Wisbech”

  1. Kamila szkaradek na 5 sierpnia 2017 @ 09:00

    Jestem zainteresowana dziekuje