10000 PLN netto/mc

Zbiory truskawek bez języka Niemcy praca sezonowa od maja 2022 Rövershagen

  • Miasto lub region: Rövershagen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 stycznia 2022 21:08

Od maja 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: ok. 10000 PLN netto na mc, a za pielenie stawka godzinowa wynosi 9,84 € netto na godz.

Start: od maja 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieranie truskawek;
  • do zadań będzie również należało pielenie.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • gotowość do podjęcia pracy od maja 2022.

Oferujemy:

  • bezpieczne miejsce pracy;
  • pracę od maja na około 50 dni;
  • zakwaterowanie z obiadem oraz śniadaniem w cenie 10 € na dzień;
  • bonus 15 € netto za każdy dzień roboczy za pracę przy zbieraniu truskawek;
  • możliwość robienia bezpłatnie prania, a także dostęp do wi-fi oraz możliwość wypożyczenia dobrej odzieży przeciwdeszczowej;
  • aplikację na telefon do śledzenia swoich postępów w pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: www.karls.jobs

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-2022-rovershagen/

ID ogłoszenia: 88861d48be91c296