atrakcyjne wynagrodzenie

Zbrojarz-Betoniarz oferta pracy w Anglii na budowie od zaraz, Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2020 12:26

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Anglii na budowie w charakterze zbrojarza-betoniarza. Zatrudnienie 2020 w rejonie Londynu dla budowlańców z doświadczeniem.

Zbrojarz- Betoniarz
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Zbrojarz- Betoniarz.

Zakres obowiązków:
– przygotowanie i zmontowanie zbrojeń
– betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– możliwość wyjazdu z kimś znajomym
– pomoc w znalezieniu zakwaterowana,

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
– doświadczenie na stanowisku Zbrojarz/ Betoniarz
– umiejętność czytania rysunku technicznego
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr telefonu: 572 057 775

ID ogłoszenia: 1575e2af6c899723

ilość wszystkich wyświetleń: 588, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez gabrielarzemien

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez gabrielarzemien »