Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

1000 netto/miesiąc

Praca w Niemczech jako opiekunka do dwójki dzieci w Nürnberg

  • Miasto lub region: Nürnberg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 12:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech jako opiekunka do dwójki dzieci w Nürnberg

Opis

Rodzina z Nürnberg poszukuje od zaraz doświadczonej opiekunki dziecięcej do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze niani. Zatrudnienie przy opiece nad dwójką chłopców w wieku 9 miesięcy i 4,5 roku.

Szukamy osoby do pomocy przy opiece przy dwójce naszych chłopczyków (4, 5 roku a drugi 9 miesięcy) oraz drobnych prac domowych typu sprzątanie, gotowanie itp. Dziennie średnio 4-5 godzin pracy. Jeden dzień w tygodniu wolny.
Do obowiązków oprócz w/w można jeszcze zaliczyć dostarczenie i odbiór dziecka z przedszkola (przedszkole w okolicy), robienie zakupów. Zdarzają się również sporadyczne wyjazdy za granicę – trzeba być na to przygotowanym. Oczywiście pokrywamy wtedy wszystkie koszta związane również z podróżą.
Oferujemy zakwaterowanie (wyremontowany, czysty, własny i nie przejściowy pokój) oraz wynagrodzenie w wysokości adekwatne do umiejętności. Osoba zainteresowana mieszkałaby razem z nami w mieście Nürnberg (pl. Norymberga, Bawaria, Niemcy).
Z naszej strony oczekujemy osoby która miałaby już trochę doświadczenia przy pracy z dziećmi – jest to dla nas bardzo ważne. Do tego powinna to być osoba młoda w wieku do około 35 lat, energiczna i rozumiejąca potrzeby rodziny z którą się mieszka. W tym miejscu kłania się bardzo samodzielność. Znajomość języka niemieckiego bardzo na plus. Oczywiście angielski lub hiszpański również (jedno z rodziców rozmawia tylko po niemiecku i hiszpańsku).

Proszę nie wysyłać wiadomości przez serwisy tylko bezpośrednio dzwonić lub pisać mail.
Tel.: 00 49 177 3308541
Email: marzenie@hotmail.de

ID ogłoszenia: 3855e209974cf6e9

ilość wszystkich wyświetleń: 472, dzisiaj: 3

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: predssj4
  • Zarejestrowany od: 16 stycznia 2020

Inne przedmioty dodane przez predssj4

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez predssj4 »