7,83 GBP/h brutto

Anglia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz w pralni z Salisbury UK

  • Miasto lub region: Salisbury
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 września 2018 22:12

Fizyczna praca w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w pralni z Salisbury UK. Cechuje nas miłe i czyste środowisko oraz przyjazna atmosfera. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Salisbury, Anglia (pralnia znajduje się przy szpitalu).

Stawka godzinowa: 7,83 GBP/h.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługiwanie pralek;
  • segregowanie ubrań, zasłoń, obrusów i innych tkanin;
  • składanie gotowego prania;
  • inne, bieżące zadania wynikające z działania pralni.

Praca ma charakter zmianowy – dostępne są ranki i popołudnia.
Zmiany można łączyć.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie;
  • sumienność i uczciwość;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • dokładność;
  • spostrzegawczość;
  • skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań.

Zapewniamy:

  • czyste środowisko pracy;
  • dobre wynagrodzenie i stałe zatrudnienie;
  • przyjazną atmosferę;
  • pracę wykonywaną na zmiany;
  • możliwość nadgodzin;
  • grafik ustalany w sposób indywidualny.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę prosimy o kontakt z nami lub wizytę w naszym biurze w Salisbury:

tel. 01722 322 020
55 Milford St.
SP1 2BP
Salisbury.

Prosimy o aplikacje od osób miłych i pracowitych. Ze względu na przyjazną atmosferę w pracy, zależy nam na osobach bezkonfliktowych i z miłym nastawieniem.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-salisbury-pralnia/

ID ogłoszenia: 6535b9b568ecb7fb

1 odpowiedź na “Anglia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz w pralni z Salisbury UK”

  1. oferta pracy na 22 września 2018 @ 23:00

    witam ja i mój partner jestesmy zainteresowani tą ofertą,proszę o odpowiedź na mojego maila to wyślę cv.