7,50 GBP/h

Anglia praca od zaraz bez znajomości języka produkcja czekolady Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 03:42

Oferujemy pracę w Anglii na produkcji czekolady dla Polaków od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego w Birmingham przy obsłudze maszyn i pakowaniu pralin.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Birmingham, Anglia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • Poszukiwana osoba będzie przydzielona do prostych prac produkcyjnych polegających na kontroli jakości oraz pakowaniu gotowych czekoladek lub czekolad. Zadaniem będzie również dbanie o porządek w miejscu pracy i wykonywaniu prac zgodnie z BHP.

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • mobilność będzie mile widziana
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy oraz rękawiczki, czepek i maseczki
  • umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

ID ogłoszenia: 72456429083ca37f

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz bez znajomości języka produkcja czekolady Birmingham”

  1. Jestem zainteresowany tą oferta pracy