do uzgodnienia

Anglia praca sezonowa bez języka przy zbiorze truskawek od maja 2017 East Boldre

  • Miasto lub region: East Boldre
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 00:28

Od maja 2017 zatrudnimy osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek na polu. Oferta z East Boldre skierowane do Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: East Boldre, Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od maja 2017

Zakres zadań:

  • pracownik wykonuje pracę fizyczną, polegającą na ręcznym zbiorze truskawek z upraw polowych lub tunelowych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od maja 2017 na czas określony
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość rozwoju
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania wiadomości na poniższy adres kontaktowy:
recruitment@newforestfruit.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-od-maja-2017-zbiory-truskawek-bez-jezyka-east-boldre/

ID ogłoszenia: 45058ebf9785a2e0