10,50 - 13,50 Eur brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:47

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie w Berlinie dla sprzątaczy-sprzątaczek bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie sal kinowych, np. odkurzanie, wynoszenie śmieci;
  • sprzątanie sal projekcyjnych, gabinetów, kas, pomieszczeń zabaw, toalet itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • możliwość pracy w godzinach wieczornych;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pełny etat;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 220 Eur na mc – tylko na czas trwania okresu próbnego.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-w-kinie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7385decc3e4e0d1c