9,35 GBP brutto/h

Bez języka na magazynie napojów od zaraz praca Anglia w Birmingham UK

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 października 2020 18:42

Hurtownia z Birmingham potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie napojów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,35 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety z wykorzystaniem ręcznego wózka elektrycznego oraz skanera;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek napojów, które mogą ważyć do 25 kg;
  • owijanie stretchem już załadowanych palet i odstawianie ich w odpowiednie miejsce na magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie oraz przynajmniej podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • szybkie tempo pracy;
  • dostępność na przynajmniej 6 miesięcy;
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w organizacji transportu dla osób, które przebywają w Polsce;
  • minimalny kurs wymiany funta: 1,00 GBP = 5,00 PLN.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Hurtownia napojów Birmingham 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-napojow-od-zaraz-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 4775f86e365153c8