2300 - 3800 € brutto/mc

Bez języka Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz Uber w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 października 2022 20:01

Przy przewozie osób z aplikacją Uber potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez języka jako kierowca kat.B. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca kat. B;
  • zadaniem będzie przewożenie osób z aplikacją Uber.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • brak uzależnień;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Berlinie;
  • dbanie o powierzony samochód;
  • mała liczba punktów karnych;
  • pełna samodzielność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • wyrobienie licencji P-schein.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • płatny urlop;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny;
  • elastyczny grafik;
  • do dyspozycji samochód służbowy z kartą paliwową oraz telefonem komórkowym w godzinach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Przewóz osób Berlin/Uber, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-uber-berlin/

ID ogłoszenia: 5856345a2883ea1b