14,50 Eur brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 marca 2020 18:39

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie na myjni samochodowej z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na myjni samochodowej przy sprzątaniu oraz myciu samochodów osobowych;
  • do zadań będzie należało: sprzątanie wnętrz, odkurzanie, mycie karoserii itp.;
  • wykonywanie innych zadań, np. nakładanie niewidzialnej wycieraczki itp.;
  • ostatnio do obowiązków doszło również ozonowanie wnętrz oraz dezynfekowanie powierzchni przy użyciu produktów na bazie alkoholu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na stanowisku;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 9395e78e65181315

2 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin”

  1. Marcinbentley na 6 kwietnia 2020 @ 09:51

    Witam serdecznie nazywam się Marcin, mam 17lat doświadczenia w auto kosmetyce zdyscyplinowany potrafiący zajać się każdym autem z należytym szacunkiem i odpowiedzialnością..gotowy do pracy od razu..pozdrawiam serdecznie..muj nr tel 792019408

  2. Witam oferta jest nadal aktualna ?