10 euro/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Essen

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 października 2017 01:03

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Essen dla osób bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompletowaniu oraz pakowaniu słodyczy w świąteczne zestawy promocyjne
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie oraz foliowanie pudełek

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • umiejętność szybkiego liczenia
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do brania nadgodzin
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • pracę w oparciu o legalną umowę
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku
  • możliwość wzięcia udziału w innych projektach dla najlepszych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem “pakowacz-cukierków/10/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 14559efa5b56162c