8,50 GBP netto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców od zaraz Shrewsbury

  • Miasto lub region: Shrewsbury
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 22:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie na farmie w Shrewsbury przy zbiorach owoców z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy zbieraniu truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • od października jest możliwość podjęcia zatrudnienia przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz do końca września albo października 2020;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaletę będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, można wysyłać na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbiory-owocow-sezonowa-praca-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-farma-w-shrewsbury-2020/

ID ogłoszenia: 3115ef49fb1d35ec