od 8,90 GBP netto albo akord

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii zbiory truskawek od czerwca 2021 Stockport

  • Miasto lub region: Stockport
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2021 17:30

Plantacja ze Stockport szuka od czerwca osób do sezonowej pracy w Anglii na wakacje 2021. Zatrudnienie bez języka przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 8,90 GBP netto na godz. lub na akord.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców miękkich od czerwca do końca lipca 2021, a potem śliwek oraz jabłek i to nawet do końca października 2021.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK;
  • dostępność od czerwca 2021 przynajmniej do końca lipca;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak problemów z uzależnieniami;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek (są one wyposażone w aneks kuchenny oraz lodówkę);
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • dostęp do wody pitnej w nieograniczonych ilościach dla wszystkich pracujących na polu albo w sadzie;
  • możliwość podjęcia pracy przez pary albo grupy ze wspólnym zakwaterowaniem w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia, w języku angielskim, należy wysyłać na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-bez-jezyka-zbiory-truskawek-w-stockport-uk-czerwiec-2021/

ID ogłoszenia: 925606c6a7d2dfb9