od 19000 CZK netto/mc

Bez języka praca w Czechach dla par od zaraz na produkcji montaż kabli do poduszek bezpieczeństwa i systemów ABS

  • Miasto lub region: okolice Brna
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:01

Dla par aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji przy montażu kabli do poduszek bezpieczeństwa i systemów ABS. Zatrudnienie k. Brna bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: okolice Brna.

Wynagrodzenie: od 19 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem kabli i złączy elektrycznych do części samochodowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości z wykorzystaniem podstawowych narzędzi diagnostycznych;
  • pakowanie już sprawdzonych oraz gotowych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna, która zostanie potwierdzona prostym testem;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub czeskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność rozróżniania kolorów – wymaga tego specyfika pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z czeskim kodeksem pracy;
  • pierwszą umowę na pół roku;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i dodatki systemowe;
  • pracę na dwie zmiany po 12 godzin w systemie czterobrygadowym;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • w pierwszym dniu odbędzie się szkolenie, które będzie przygotowywało do pracy;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • ciepły posiłek w ciągu dnia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: bit.ly/2CQUBIT albo pod numerem telefonu: 0048 61 250 42 50 lub z Czech: 00420 51 781 0280

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 – 17:00.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-od-zaraz-montaz-kabli-do-poduszek-bezpieczenstwa-systemow-abs-etc/

ID ogłoszenia: 1245f43bb12bf1b5