od 115 NOK brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz przy zbiorach malin 2021 Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 18:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach malin na farmie. Zatrudnienie 2021 w Magnor dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: na akord – minimum 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem malin i borówek;
  • do zadań będzie również należało sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach;
  • zmotywowanie;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna i dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK na dzień od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-malin-w-magnor-2021/

ID ogłoszenia: 88960f967ac3f448